Iliustravimo paslaugos

„Genialumas – tai sugebėjimas matyti nematomą, judinti neapčiuopiamą,
piešti tai, kas neturi formos.“ - J. Joubert

Iliustracijų kūrimas verslui. Reklamai. Baneriams. Skrajutėms

Šiuolaikinis pasaulis neapsieina be vaizdinės komunikacijos. Mūsų karta skaito mažiau tekstų ir daugiau dėmesio atkreipia į vaizdus. Vis didesnio susidomėjimo susilaukia užrašai ir reklamos, kuriuos lydi paveikslėliai arba nuotraukos. Norint atkreipti klientų dėmesį, būtina pasirūpinti estetiška ir kokybiška vizualine medžiaga.
Iliustracija Valentino mados namams. Reklama. Dizainas. Iliustruotos reklamos kūrimas Profesionali dailininkė-dizainerė sukurs Jums nepakartojamų iliustracijų, kurias galėsite panaudoti savo versle: reklamai, baneriams, skrajutėms, kalendoriams, įmonės interneto svetainei, socialiniams tinklams. Iliustracijų pagalba galite skelbti akcijas, reklamuoti išskirtines paslaugas, pristatyti savo verslo filosofiją.
Iliustracija Chanel mados namams. Reklama. Dizainas. Iliustruotos reklamos kūrimas Naudojame įvairias technikas ir priemones, nuo rankų darbo iki naujausių skaitmeninių technologijų. Turime savo išskirtinį stilių, pasižyminti realistiškumu ir preciziškumu.

Iliustracijų kūrimas verslui, reklamai, baneriams, skrajutėms Kainos priklauso nuo iliustracijos stiliaus, dydžio ir sudėtingumo (detališkumo), todėl pateikdami užklausą, pasistenkite kuo plačiau apibūdinti savo pageidavimus ir lūkesčius. Galite pridėti nuotraukų ar piešinių pavyzdžių.
Daugiau mūsų darbų rasite Paveikslų skyrelyje >>