Piešimo ir tapybos užsiėmimai

Pamokos suaugusiems. Kursai. Plenerai. Laisvalaikis

Užsiėmimai su dailininke-dizainere

Keliaudami per gyvenimą dažnai ieškome vietų, kur galėtume pasinerti į savo vidų, pabūti savimi, atgauti dvasinę ramybę. Harmoniją ir energijos antplūdį stipriausiai jaučiame, kai galime save išreikšti. Kiekvienas mūsų turime savo pomėgius, mėgstamas spalvas, technikas, formas. Nuėję į tradicines dailės mokyklas, gaunate daugybę standartinių užduočių, pritaikytų masėms. Atėję pas mus, galėsite atrasti tai, kas labiausiai tinka ir patinka Jums.
Mūsų kūrybinių dirbtuvių idėja neatėjo per vieną dieną. Užsiėmimai organizuojami nuo 2008 m. Per tą laiką pas mus apsilankė daugybė įdomių ir išskirtinių žmonių. Kiekvienas paliko savo minčių, kiekvienas prisidėjo prie sistemos tobulinimo. Visuomet džiugu atrasti naujus talentus, stebėti, kaip jie skleidžiasi ir auga, o galiausiai susilaukti laiško: „Kažkada žadėjau parašyti, kaip pasiseks su studijomis. Tai štai: įstojau į Dailės Akademijos grafinį dizainą - ten, kur ir norėjau. Labai džiaugiuosi. Labai ačiū už visą ankstesnę pagalbą!“.

Jums yra skirtas laikas, kurį išnaudoti galite taip, kaip Jums norisi. Užsiėmimų metu galite jaustis laisvai: atsigerti aromatingos kavos, pasidaryti pertrauką, pavėluoti ar išeiti anksčiau. Tai nėra mokymo įstaiga – tai vieta, kur įgyvendinamos svajonės.

UŽSIĖMIMŲ APRAŠYMAS


Kokias programas galima pasirinkti?


1. Piešimas
2. Tapyba
3. Kompozicija
4. Dizainas ir stilius
5. Mandalų kūrimas
6. Zentagle
7. Botanikos iliustravimas
8. Urbanistiniai peizažai
9. Zen tapyba
10. Mados iliustravimas
11. Individualios programos

Kaip vyksta užsiėmimai?


Užsiėmimai vyksta arba mažose grupelėse, arba individualiai.
Lankyti gali tiek neturintys įgūdžių, tiek pažengę. Programa adaptuojama prie kiekvieno dalyvio asmeninių poreikių.

Kokios reikalingos priemonės?


Gali užtekti popieriaus, pieštuko, drožtuko ir trintuko, jei planuojate mokytis tik akademinio piešimo.
Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir ambicijų. Tapybai bei dizaino ir stiliaus pagrindams priemonių prireiks šiek tiek daugiau. Būtinai Jus pakonsultuosime ir patarsime, ką įsigyti.

Kur vyksta užsiėmimai?


Vilniuje užsiėmimai vyksta Senamiestyje. Priklausomai nuo pasirinktos programos, galima rinktis ir tokias vietas kaip kavinė, parkas, muziejus.
Taip pat yra galimybė registruotis į pamokas Klaipėdoje ir Palangoje.

KAINOS

PLANAI TRUKMĖ KAINA
PAMOKA „MINI“ 2 akad. val. (90 min) 30,00 €
PAMOKA „MAXI“ 4 akad. val. (180 min) 50,00 €
Plane „MAXI“ yra numatyti 4 akad. val. užsiėmimai, vykstantys tą pačią dieną. Užsiėmimo metu galima dirbti arba pagal vieną, arba pagal dvi skirtingas programas (pavyzdžiui, 2 akad. val. galima skirt piešimui, kitas 2 – tapybai ar dizainui.).


Kada galima pradėti lankyti užsiėmimus?


Užsiregistruoti galite bet kada, tačiau vietų skaičius yra ribotas. Dailininkė priima nedaug žmonių. Kartais į užsiėmimą galima patekti jau tą pačią savaitę, o kartais tik po kelių mėnesių.

Kaip tapti užsiėmimo dalyviu?


1. Užsiregistruokite mūsų tinklapyje ir nurodykite, kada ir kokiu laiku Jums būtų patogiausia apsilankyti pamokoje.
2. Gaukite užsiėmimų tvarkaraštį.
3. Atvykite į užsiėmimą su dailininke pagal tvarkaraštį.