Magiškas vakaras

Gimtadieniai. Mergvakariai. Šventės

Magiški gimtadieniai, mergvakariai, šventės

„Gimiau ir užaugau magišku laiku, magiškame mieste, tarp magų. Dauguma nemato, kad mes gyvename stebuklų voratinklyje, sujungtame sidabriniais galimybių ir aplinkybių siūlais. Bet aš tai žinojau. (...) Mes ateiname į šį pasaulį su vėjais, miško ugnimi ir kometomis mūsų viduje. Esam gimę, kad dainuotume paukščiams, skaitytume debesis ir matytume likimą smėlio grūdelyje.“ – pasakojo "Vieno medžio kalno" herojus.

Praleiskite ypatingą vakarą magiškai ir pasinerkite į kūrybišką savęs atradimo kelionę su menininke ir ezoterike. Piešimas, tapyba, mandalos, zentagle, burimas Taro kortomis, amuletų gamyba. Nepamirštami įspūdžiai, savęs pažinimas ir profesionalūs patarimai. Padovanokite sau ir savo artimiesiems prasmingą laiką. Juk neveltui sakoma, kad mes neprisimename dienų, mes prisimename akimirkas!

RENGINIO APRAŠYMAS


Programa


„Magiško vakaro“ programa numato laisvalaikio formos kūrybinį užsiėmimą su ezoterikos elementais. Dalyviai gaus įdomias kūrybines užduotis bei priemones joms įgyvendinti. Menininkė, be abejo, paaiškins, kaip viską atlikti, kad rezultatai džiugintų, prieis prie kiekvieno ir duos individualų patarimą. Vakaro metu laukia staigmena: pažintis su tikromis Taro kortomis. Dalyviai taip pat turės galimybę įsigyti amuletų ir talismanų.


Kiek laiko trunka renginys?


Renginio trukmė – 2 valandos.

Kur vyksta renginys?


Renginys gali vykti Vilniuje Jūsų pasirinktoje kavinėje miesto Centre, taip pat Klaipėdoje arba Palangoje.

Kiek kainuoja renginys?


Kaina 1 asmeniui grupėje – 19,00 €
Kainas 1 asmeniui individualiai – 69,00 €
  NEMOKAMAI suteikiamos reikalingos priemonės.
   STAIGMENA: Pažintys su Taro kortomis.

Papildomos sąlygos


Būtina išankstinė renginio rezervacija.
Renginys nėra skirtas vaikams.
Lankantis tokiose vietose kaip kavinės ir pan., dalyviai privalo patys rezervuoti staliuką ir padengti savo išlaidas.