Namų tekstilė

„Kolekcionuok daiktus, kuriuos mėgsti, kurie yra tau autentiški,
ir tavo namai taps tavo istorija.“ - E. Flett

Autorinio dizaino tekstilės gaminiai namams

Ypatinga tekstilė laimingiems namams, pagaminta rankomis, laikantis senųjų tradicijų ir įgyvendinant šiuolaikišką dizainą. Dizainerės sukurti autoriniai gaminiai pagaminti iš natūralių, gamtai draugiškų audinių: lietuviško lino, medvilnės, vilnos, šilko. Išskirtinis dėmesys apdailai - rankų darbo siuvinėjimas, makrame, kutelių rišimas, pinimas, lipdytos molinės detalės, karoliukai.

Priimami ir individualūs užsakymai (staltiesės, stalo takeliai, servetėlės, pagalvėlių užvalkaliukai, lovatiesės, pledai, užuolaidos, širmos, maišeliai žolelėms ir prieskoniams, padėkliukai). Stilingai svetainei, jaukiam miegamajam, vaiko kambariui, virtuvei, voniai. Gaminiai gali būti papildomai personalizuojami, siuvinėjami, dekoruojami.

Dovana krikštynoms, vaikiškas lininis pledas su gobtuvu

Vaikiškas pledas su gobtuvu „Panda“

Prėkės kodas: 385t.

Linas 100%. Rankų darbo pledas su stilizuotu gobtuvu, imituojančiu pandą (su „pandos ausytėmis“). Pledas yra dviejų sluoksnių: viena — pusė balta, kita – juoda. (Žaislas nuotraukoje į komplektą neįeina).
Dydis: 100x100 cm.

Kaina: 59,00 €

Juodas lininis dekoratyvinės pagalvėlės užvalkaliukas su spalvotomis palėdomis.

Pagalvėlių užvalkaliukų komplektas „Pelėdos“

Prėkės kodas: 919t.

2 vnt. užvalkaliukų komplektas. 100% juodas lininis audinys, dekoruotas 100% medvilnės aplikacija, siuvinėtas stiklo karoliukais. Ant visų užvalkaliukų pelėdų aplikacijos skirtingos. Pagaminta rankomis.
Dydis: 43x43 cm.

Kaina: 99,00 €

Lininė pliažinė skara, pledas, pareo, sarong, juoda, balta, pilka

Pareo (sarong) skara
„Balta-juoda“

Prėkės kodas: 918t.

100% linas. Didelė, daugiafunkcinė skara, dar vadinama pareo arba sarong. Tinka varasai, pavasariui ir rudeniui. Dekoruota kutais ir metalinėmis detalėmis. Rankų darbo. (Apyrankė nuotraukoje į komplektą neįeina).
Dydis: 115x175 cm.

Kaina: 99,00 €

Vilnonės šlepetės. Veltiniai. Rankų darbo, veltos vilnos, siūvinėtos tapkės

Veltos vilnos šlepetės „Jaukumas“

Prėkės kodas: 920t.

Vilnonės šlepetės, rankų darbo, suveltos sausuoju būdu (adata), siūvinėtos stiklo karoliukais ir metalinėmis detalėmis. Vidus juodas, pereinantis į baltą, išorė – balta (natūrali, nebalinta vilna). Padas vilnonis, be pakietinimo.
Dydis: 37-38.

Kaina: 159,00 €

Legendos, tradicijos ir simboliai

JAUNAVEDŽIŲ PATALYNĖ. Dar mūsų protėviai žinojo, kad sukūrus naują šeimą, reikia pasirūpinti ir naujais daiktais bendram gyvenimui. Ypatingą svarbą turėjo patalynė. Buvo tikima, jog po vedybų reikėtų naudoti tik naują patalynę. Įvairiuose pasaulio šalyse egzistuoja gražios tradicijos, kaip tinkamai paruošti patalynę jaunavedžiams, kadangi tikima, jog tai gali pritraukti sėkmę, meilę ir turtus į jų gyvenimą.

KUTAI. Kutai yra vienas seniausių apdailos būdų. Jų istorija siekia senovės Babilono laikus. Jais puošdavo tiek aprangą, tiek interjerus. Kuo daugiau kutų, tuo prabangesnis būdavo gaminys, o pagal jų ilgį galima buvo sužinoti žmogaus statusą visuomenėje. Kutus taip pat mėgdavo ir šamanai, kadangi buvo tikima, kad ilgi kutų siūlai, tarsi antenos, padeda rasti ryšį su Visata ir aukštesnėmis jėgomis.

LINAS. Linas nuo seno dėl daugybės savo teigiamų savybių buvo siejamas su dievais. Iš lino augalų buvo pagamintas seniausias pasaulyje audinys. Antikos laikais linas buvo laikomas šviesos, tyrumo ir ištikimybės simboliu.

PAREO (SARONG). Pareo (sarong) – tai daugiafunkcinė, didelė pliažinė skara. Polinezijoje ir Malaizijoje tai yra tradicinis drabužis iš stačiakampio, kvadrato arba trikampio formos audinio, dėvimas kaip sijonas tiek moterų, tiek vyrų. Jis taip pat gali būti perrišamas kaip kelnės, suknelė, palaidinė, skara, šalis. Tokias skaras galima naudoti kaip pliažinį pledą, rankšluostį, galvos apdangalą, šalį, suknelę, sijoną, palaidinę ir netgi kelnes. Keliaujant ar atostogaujant toks daiktas pukiai sutaupo vietos lagamine, kadangi atstoja kelis daiktus vienu metu.
Egzistuoja keliasdešimt būdų, kaip apjuosti, sudrapiruoti ir užrišti pareo. Youtube ar Google rasite daugybę vaizdinės medžiagos, kaip tą padaryti – tereikia paieškos laukelyje įvesti raktinius žodžius: „How to wear pareo“.

SIMBOLIAI. Kiekvienas daiktas turi savyje paslėptą reikšmę ir pasižymi tam tikromis savybėmis. Senovėje buvo tikima, kad rankų darbo daiktų dekorui panaudoti simboliai gali įtakoti ir daiktų savininko gyvenimą – saugoti, padėti, atnešti laimę.