Portreto piešimas

Asmeniniai ir šeimos portretai

Portretų piešimas iš nuotraukos pagal užsakymą

Senais laikais portretai buvo laikomi prabangos ženklu, kadangi turėti namuose savo ar savo šeimos portretą galėjo sau leisti tik turtingiausi. Šiandien tokie paveikslai tapo labiau prieinami. Kokybiški, aukšto meistriškumo lygio meno kūriniai skiriasi nuo eskizinio pobūdžio piešinių pirmiausia tuo, kad atlikti jiems reikia daug daugiau laiko, kruopštumo ir įgūdžių.

Portreto piešimas iš nuotraukos pagal užsakymą Priimame individualius užsakymus įvairiems portretams. Portretai piešiami rankomis, pagal Jūsų atsiųstas skaitmenines nuotraukas, spalvotais arba juodais (grafitiniais) pieštukais ant popieriaus. Naudojami profesionalūs, aukštos kokybės, pasaulyje pripažintų gamintojų, tokių kaip "Derwent", "Faber Castell", "Cretacolor" pieštukai. Užsakytas paveikslas atliekamas tokiu stiliumi ir technika, kaip yra pavaizduota pavyzdžiuose šiame puslapyje. Šie pavyzdžiai - tai nufotografuotų paveikslų ar jų fragmentų skaitmeniniai atvaizdai.

Portretų piešimas iš nuotraukų pagal užsakymą. Portretai nupiešti spalvotais pieštukais, portretai nupiešti grafitiniu pieštuku NESPALVOTI PORTRETAI piešiami ant balto piešimo popieriaus juodais grafitiniais pieštukais. Dažniausiai fonas paliekamas tuščias. Pageidaujant, fone galima nupiešti interjerą, gamtą arba tiesiog uždėti šešėlius.

SPALVOTI PORTRETAI piešiami spalvotais pieštukais ant specialaus toninio popieriaus. Šis popierius būna įvairių atspalvių. Dažniausiai dailininkas pats parenka tinkamiausią fono atspalvį, tačiau gali vadovautis ir išskirtinai Jūsų pageidavimu. Rekomenduojame rudų, sepios, khaki ar pilkų tonų popierių, kadangi tos spalvos yra neutralios ir tinka prie bet kokio interjero.

DAUGIAU PAVYZDŽIŲ rasite mūsų paveikslų skyrelyje.

Apie portreto piešimo darbo eigą ir ypatumus plačiau galite pasiskaityti dailininkės tinklaraštyje "I.J.K. Lifestyle Journal".

Apie mūsų kūrybą rašo populiariojo dienraščio "HUFFPOST STYLE CANADA" apžvalgininkas savo tinklapyje "Draw a Dot".

   
Realistiškas piešinys  •  Aukštos kokybės priemonės  •  Atvaizdo panašumas

Orientacinės portretų kainos

PAVEIKSLO DYDIS (cm) 1 ŽMOGAUS PORTRETAS 2 ŽMONIŲ PORTRETAS
21x30 99,00 € 139,00 €
30x40 149,00 € 229,00 €
40x60 279,00 € 399,00 €
60x80 459,00 € 679,00 €
70x90 659,00 € 989,00 €
Svetainėje pateiktos kainos yra orientacinės. Jei paveiksle daug smulkių elementų, papildomai piešiamas fonas ir pan., kaina gali skirtis. Norėdami sužinoti tikslią kainą, atsiųskite nuotrauką, pagal kurią būtų piešiamas portretas.Rėminimo paslaugų neteikiame.

Nuotraukas prašome siųsti elektroniniu paštu. Tinkami skaitmeniniai formatai: JPG, JPEG, PNG.
Rekomendacija nuotraukoms: realistiškam piešiniui reikalingos kokybiškos, ryškios nuotraukos, kuriuose matosi smulkios detalės, geras apšvietimas.
Popierinių nuotraukų nepriimame – prašome jas nuskenuoti ir atsiųsti skaitmeninę versiją (nuotraukų skenavimo paslaugas teikia fotosalonai).