Alternatyvios palinkėjimų knygos

„Vienas žodis gali pakeisti tavo sprendimą. Vienas jausmas gali pakeisti tavo gyvenimą.
Vienas žmogus gali pakeisti tave.“ - Konfucijus

Svečių palinkėjimų knygų alternatyva. Kortelės palinkėjimams

Pagal Jūsų pasirinktą kvietimų ar stalo kortelių dizainą pagaminsime alternatyvias svečių palinkėjimų knygas vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams. Galime pasiūlyti įvairių dydžių personalizuotas korteles linkėjimams dekoruotose dėžutėse. Papildomai galime atspausdinti individualų užrašą (pvz. „Laiškai jaunavedžiams“), ar paveikslą su gražia citata, kurį galima įrėminti ir padėti ant stalo šalia palinkėjimų komplekto.

Taip pat galime įgyvendinti ir kitas originalias idėjas, pakeisiančias tradicinę svečių knygą. Tai gali būti pakabinamos ar klijuojamos dekoratyvinės kortelės, daiktai iš molio, dėlionės detalės, žemėlapis su palinkėjimų vėliavėlėmis, žydintis sodas ir kt.

Svečių palinkėjimų ir sveikinimų kortelės dėžutėje, vestuvinės ir krikštynų linkėjimų knygos alternatyva. Balti nėrinukai. Paukščių porelė

Palinkėjimų kortelės „Paukščiai“

Prėkės kodas: 1121kd.
Kortelės palinkėjimams dėžutėje. Dailininkės iliustracija – paukščiai. Natūralus, nebalintas, perdirbtas popierius, geltono atspalvio popierius su marmūro tekstūra. Balti nėriniai. Aukso atspalvio atlaso juostelė. Rudas (craft) kartonas.
Dėžutės dydis: 12x12x7 cm.
Kortelių kiekis: 20 vnt.

Laikinai neturime

Svečių palinkėjimų ir sveikinimų kortelės dėžutėje, vestuvinės ir krikštynų linkėjimų knygos alternatyva, su raudona širdute, personalizuotos

Personalizuotos kortelės „Meilė“

Prėkės kodas: 1122k.
Kortelės palinkėjimams dėžutėje. Natūralus, nebalintas, perdirbtas popierius. Šviesus, nebalintas, rankų darbo popierius. Natūrali balta lininė virvutė. Raudona veltinio širdutė. Personalizuotos kortelės.
Dėžutės dydis: 25x15x4,5 cm.
Kortelių kiekis: 20 vnt.

Laikinai naturime

Palinkėjimų kortelės, svečių knygos alternatyva jaukioms vestuvėms

Palinkėjimų kortelės
„Širdutė“

Prėkės kodas: 1145k.
Kortelės palinkėjimams dekoruotuoje dėžutėje (dramblio kaulo atspalvio dangtelis, ruda dėžutė). Papuošta rankų darbo piešiniu. Jaukioms vestuvėms.
Dėžutės dydis: 11x11x1,5 cm.
Kortelių kiekis: 20 vnt.

Laikinai neturime

Sveikinimas dėžuteje, vestuvėms, krikštynų, gimtadienio, dėžutėje, šampano ir dramblio kaulo atspalvių, Swarovkio kristalai

Palinkėjimų kortelės „Elegancija“

Prėkės kodas: 1117k.
Kortelių palinkėjimams komplektas. Gelsvi ir balti atspalviai. Dėžutė dekoruota Swarovskio kristalais, šilko pluoštu, atlaso kaspinėliu.
Dėžutės dydis: 11x11x1,5 cm.
Kortelių kiekis: 20 vnt.

Laikinai neturime