Vestuvinė kaligrafija

„Graži rašysena – tai nuotaika, tai menininko, ant savo plunksnos galiuko
kuriančio kaprizingą ir subtilų grožį, siela.“ - J. A. Greščuk

Vestuvinė kaligrafija – tai puikus būdas personalizuoti vestuves, susikurti unikalų šventės stilių ir parodyti išskirtinį dėmesį svečiams. Madingi vestuviniai kvietimai, vokai ir stalo kortelės. Specialiai Jums sukurtas dizainas su kaligrafijos elementais. Kaligrafiški užrašai ranka.
Pagal poreikius, užrašus galima atlikti ranka ant kiekvieno gaminio atskirai arba sukurti vieną bendrą kaligrafinį užrašą, perkelti į skaitmeninį formatą ir atspausdinti.
vestuvine kaligrafija Kaip mes dirbame? Pirmiausia, norime išsiaiškinti kas Jums patinka. Siūlome peržiūrėti internete rankų kaligrafijos šriftų pavyzdžius ir išsirinkti tuos, kurie Jums labiausiai prie širdies. Orientuodamiesi į Jūsų pateiktų šriftų stilių, sukursime pageidaujamų užrašų pavyzdžius ir atsiųsime patvirtinimui. Pagal suderintą dizainą pagaminsime Jums užsakytas prekes.

Ką galima užsakyti? Pas mus galite užsakyti kaligrafijos būdu atliktus vestuvinius kvietimus (kaligrafija gali būti papildomai derinama su iliustracijomis bei tradicinė spauda), vokus ir stalo korteles su kaligrafiškais užrašais, o taip pat įvairius dekoro elementus, paveikslus su citatomis, monogramas ir pan. Užrašai atliekami tik ant mūsų gamintų prekių.

Kiek kainuoja kaligrafijos paslaugos? Kainą lemia pasirinkto šrifto sudėtingumas, gaminio dizainas ir užrašų kiekis.

PRELIMINARIOS KALIGRAFIJOS KAINOS:
Kaligrafiškas voko adresavimas (gavėjo adresas): 2-5 €
Vardas ant stalo kortelės: 0,99 €
Užrašas ant kvietimo viršelio: nuo 2 €
Tekstas kvietimo viduje: nuo 0,29 € už 1 žodį.

GAMINIO DIZAINAS SU KALIGRAFIJOS ELEMENTAIS:
Kvietimai: 59 €
Vokai: nuo 29 €
Jaunavedžių vardai: nuo 39 €
Monograma: nuo 39 €
Gaminio dizaino redagavimas iki 2 kartų: 0 €
Gaminio dizaino redagavimas virš 2 kartų: 15 € už kiekvieną papildomą pataisymą.