Apie mus

Viskas prasideda nuo baltos spalvos ir svajonės... Piešiame džiaugsmą. Tapome harmoniją. Investuojame į laimę ir kuriame stebuklus.

I.J.K. dizaino galerija – vertybės, kurios išlieka.

Mūsų istorija prasidėjo 8-aisiais trečiojo tūkstantmečio metais. Tai buvo ilgai brandinta idėja. Kiekviena jos detalė buvo sukurta rankomis, išauginta subtiliausios pasaulio išminties soduose, išpuoselėta saulėtų minčių ir šviesių svajonių. Svarbu buvo, kad kiekvienas kūrinys taptų ypatingas, turėtų savo istoriją bei galėtų stilingai ir prasmingai pakeisti šiuolaikinę kasdienybę.
Tikime daiktų prasmingumu, simbolių galia ir subtilia, bet taip gerai juntama energija. Atrandame legendas ir pasineriame į jas. Kuriame daiktus, kurie tas legendas neša savyje, taip keisdami pasaulį. Nesvarbu, kaip juos pavadinsite: laimės nešėjais ar tiesiog gražiais, stilingais kūriniais. Svarbu, kad jie suteiktų Jūsų gyvenimui spindesio, ir ne tik to išorinio.

I.J.K. dizaino galerija buvo įsteigta 2008 metų birželio 2 dieną. Jos įkūrėja – ambicinga menininkė ir entreprenerė, Irena Jadelo-Katarskė. I.J.K. dizaino galerija – tai konceptuali parduotuvė bei meno ir dizaino paslaugų studija. Čia galima įsigyti autorinį daiktą, originalią dovaną, paveikslą, asmeninį portretą, kvietimus ir dekoracijas šventėms, interjero dekoro detales, užsisakyti grafinio dizaino paslaugas verslui.

Vykdoma individuali veikla pagal pažymą Nr. 375678, registruota Valstybinėje Mokesčių Inspekcijoje prie FM Lietuvoje.

Irena Jadelo-Katarskė

Kūrėja, ezoterikė, mentorė

„Renesanso žmogus“ – tokį apibūdinimą galima išgirsti, kalbant apie visapusiškai talentingą moterį, Irena Jadelo-Katarskę. Nuo pat mažens turėjusi gabumų tiek mene, tiek humanitariniuose bei tiksliuosiuose moksluose, gavusi apdovanojimus įvairiose srityse, galiausiai pasirinko kūrybą, kaip pagrindinę gyvenimo veiklą. Jos patirtis dailėje siekia 1996 metus. Besidominti Senovės kultūrų palikimu ir madingiausiomis nūdienų tendencijomis, ji nuolat tobulinasi, ieško, atranda, kuria. Juk tikras menas – tai ne tik grožis. Tai paslaptinga alchemija, gilios žinios, filosofinis mąstymas ir gebėjimas prisiliesti prie to, kas nematoma...

BIOGRAFIJAIrena Jadelo-Katarskė gimė 1982 m. Vilniuje. Besimokydama J. I. Kraševskio vidurinėje mokykloje, lygiagrečiai baigė J. Vienožinskio dailės mokyklą (2000). Tais laikais gavo ir pirmą apdovanojimą meno srityje Tarptautinės jaunimo grafikos bienalėje (Torunė, Lenkija, 1998). Šalia dailės, lavino save muzikoje. Keturis metus dainavo ansamblyje „Pierwiosnki”. 1999 m. su soliniu pasirodymu tapo „Lenkų dainos konkurso“ finaliste. Tais pačiais metais jai buvo priskirta II vieta tarptautiniame literatūros (rašytojų) konkurse Lenkijoje. 2000 m. pradėjo dainuoti „Vokalinėje džiazo grupėje“, kuriai vadovavo V. Kalpokaitė.
Baigusi vidurinę mokyklą su raudonu diplomu, įstojo į Vytauto Didžiojo Universitetą Kaune, kur studijavo psichologiją. Po pusantrų metų nusprendė pakeisti studijų kryptį ir grįžti prie meno. 2003 m. įstojo į kostiumo dizaino katedrą Vilniaus Dailės akademijoje. Belaukdama naujų studijų pradžios, savo laiką panaudojo naujoms kūrybinėms žinioms lavinti ir papildomai įsigijo floristikos kvalifikaciją.
Studijuodama Dailės akademijoje, aktyviai dalyvavo dizaino veikloje. 2004–2005 m. su savo kūriniais pasirodė penkiuose mados kolekcijų pristatymuose ir jubiliejinės TV laidos „Meilė mano“ filmavime. Viena iš drabužių kolekcijų pateko į „Jaunųjų dizainerių konkurso“ finalą (2005).

Profesinė veikla prasidėjo dar studijuojant. Kaip kostiumų dekoravimo dailininkė 2005 m. dalyvavo italų filmo „Have No Fear: The Life of Pope John Paul II“ (rež. J. Bleckner) kūrimo projekte Lietuvos Kino Studijoje. Vėliau sukūrė pirmą pramoninę–komercinę jaunino drabužių kolekciją (ruduo–žiema 2005/2006) butikui „Trixy“ Vilniuje.
Po studijų pradėjo dirbti prie individualaus verslo kūrimo ir 2008 m. nusprendė savo kūrybinę veiklą susieti su e-komercija. Verslas, pavadintas „I.J.K. dizaino galerija“, buvo orientuotas į piešimą, tapybą, grafinį dizainą ir tipografiją. Lygiagrečiai startavo ir individualus kultūrinio švietimo projektas, kurio kryptis buvo neformalus suaugusiųjų mokymas dailės srityje.
2016 m. dalyvavo tarptautiniame „Draw a Dot“ bendradarbystės projektuose ir sukūrė mados iliustracijas: „Valentino“ (Valentino RTW S/S) ir „Chanel Magic“ (Chanel Haute Couture S/S). Pastaroji atrinkta kaip geriausia savo kategorijoje.
2017 m. atnaujino muzikos veiklą ir vokalinius įgūdžius tobulino CVT (Complete Vocal Technique) mokymuose. Po dviejų metų atsirado meninininkės projektas „8.10 SOUND“ ir gimė pirmi elektroninės muzikos kūriniai (aranžuotės su vokalu).
2018 m. šalia meno projektų ir vykdomos komercinės veiklos, įsitraukus į bendradarbiavimą su „Startup Klaipėda“ ir „MVM verslo klubu“, pradėjo ir mentorystės veiklą. 2020 m. bendradabiavimo pagrindu, kaip e-komercijos mentorė, prisijungė ir prie „Verslios Lietuvos“ projekto „Internete karantino nėra“.
2020 m. pradžioje dienos šviesą išvydo naujas asmeninis mentorystės projektas „8 CREATOR“, kuris jungia gyvenimo būdą, verslą, kūrybą ir ezoteriką.

APIE MUS RAŠO


2016-05-24 Draw a Dot
2015-02-11 ZW.lt
2012-11 TRIBE, International Creative Arts Magazine
2008-12-18 Laisvalaikis

VERSLO KLIENTAI

Irsana
Gaisrinės saugos centras
Lenkijos Ambasada Vilniuje
LŽŪBA
Palangos viešbučių ir restoranų asociacija
Medea SPA Hotel
Tubinas International
Čili restoranai, Roksva
Elsis biuro sistemos
Nordcarrier Baltic
Ernst & Young Baltic
Affidea Lietuva
stART studio
Malviga
Soulspace, Spamed
Economus
Saulės spektras
Lukla
Link Aviation
Startup Klaipėda
MVM verslo klubas
Dvelkia Laime, Deco crystals
Tarptautinių projektų grupė
Jambo grupė
Vyno uoga
Biblioteka Grill restoranas
Smilčių vilos
Navalis Hotel & Restaurant
Bohema Hotel
Prie parko (Park Hotel)
Eliksyras.lt
Malgozata.lt
Sportmaniac.lt
Sporto klubas "Dvikova"
Miesto Fotostudija
Egle's Paintings
Kukuryku Wooden Toys
Geralda
Vyšnių dvaras
Intent Agency, Reklamos Intencija
Avia Solutions Group
Bratusov
Soloha