Švenčių dekoravimas

Profesionalios dailininkės-dizanerės paslaugos. Nuo idėjos iki realizavimo

Vestuvių, krikštynų, jubiliejaus, įmonės švenčių dekoravimas

Pagaminsime originalias ir prasmingas dekoracijas Jūsų vestuvėms, krikštynoms, jubiliejui, sukaktuvėms, pasipiršimui, gimtadieniui ar įmonės šventei. Pasirūpinsime šventės idėja ir stilistika, kvietimais, stalo kortelėmis, meniu, dovanėlėmis svečiams, susodinimo planu, užrašais, tekstilės gaminiais. Naudojame įvairias rankų darbo technikas, kurių negalės Jums pasiūlyti masinės gamybos kompanijos. Dailininkė-dizainerė parinks tinkamiausias spalvas, motyvus ir stilių, atsižvelgdama į Jūsų šventės tematiką bei vietą, kurioje ji vyks. Tegu kiekviena šventės akimirka būna tobula!

Mūsų darbo principas vyksta Jums patogiu būdu. Galite pasirinkti, ko Jums reikia: vien tik dekoracijų, konsultacijos ar viso paslaugų paketo. Mūsų sukurtas dekoracijas galime pristatyti į bet kurį pasaulio kampelį.


PASLAUGŲ TIPAI:

• DEKORACIJOS IR ŠVENTINĖ ATRIBUTIKA
Naujų gaminių (stalo kortelių, meniu, susodinimo plano, palinkėjimų kortelių, dovanėlių svečiams pakuočių, etikečių, paveikslų pirštų antspaudams, plakatų, užrašų, šeimos monogramų) dizaino sukūrimas ir gamyba. Jei dekoracijos gaminamos pagal mūsų svetainėje eksponuojamų kvietimų dizainą, kaip komplekto dalis, dizaino sukūrimo paslauga yra NEMOKAMA.

• ŠVENTĖS STILIUS
Šventės dekoro koncepcijos, stiliaus, spalvų, idėjos ir tematikos parinkimas bei suderinimas pagal šventės vietą, atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Elektroniniu būdu klientui pateikiama paruošta vizualinė informacija („stiliaus lenta“) su aprašymu, pagal kurią klientas galėtų orientuotis, užsakinėdamas tai, ko reikia šventei (interjero dekoro detalės, gėlės, vazos, padėklai, stalų serviravimas, staltiesės, servetėlės, kėdžių dekoras, dekoruoti saldumynai, popieriaus gaminiai, svečių užimtumo organizavimo elementai).

PAPILDOMOS PASLAUGOS
– Reikalingų dekoro detalių paieška parduotuvėse ir pateikti pirkinių sąrašą su prekybininkų kontaktais ir/ar nuorodomis.
– Dekoravimas šventės vietoje. (Esant reikalui, galime atvykti į šventės vietą. Paprastai tai nėra būtina. Stalo korteles, dovanėles svečiams, puokštes bei kitus dekoro elementus, serviruodami stalus, gali padėti ant stalų restorano personalas).

Jūros tematikos šventinis dekoras „Anchored in Love“Svenčių vestuvių krikštynų jubiliejų gimtadienių dekoravimas jūros tematika Romantiškam vakarui dviems Vilniuje parinkome restoraną „Žuvinė“, glaudžiai susijusį su jūros tematika. Elegantiška ir jauki aplinka, jūros vaizdai ant sienų, meniu, kvepiantis pajūriu. Ant didelio, apvalaus stalo, atsirado mūsų pagamintas apvalus padėklas su jūreivių žemėlapiais, kurie buvo atspausdinti ant dviejų spalvų spindinčio popieriaus ir spalviškai sudarė dvi zonas, pagal in ir jan simbolio atvaizdą, kuris buvo labai artimas mūsų klientams, kaip vyriško ir moteriško pradų simbolis, ir tuo pačiu primenantis harmoningą bangavimą. Vienoje padėklo pusėje buvo išdėliotos kompozicijos iš jūros gelmių lobyno: įvairios kriauklės, jūros žvaiždės, pajūrio smėlis, vanduo. Taip gimė originalios žvakidės stikliniuose induose, ant veidrodinių padėkliukų, ant jūros žvaigždžių. Kitoje padėklo pusėje puikavosi stilingi, jūros tematikos konditerijos gaminiai.

Svenčių vestuvių krikštynų jubiliejų gimtadienių dekoravimas jūros tematika Svečiams buvo pagamintas personalizuotas meniu. Vakarienei specialiai užsakytos kriauklių formos lėkštės, papuoštos tikromis jūros žvaiždėmis ir karoliukais. Prie lėkščių laukė pirmos staigmenos - mūsų sukurtos dėžutės, puoštos inkariukais. Dėžučių viduje pora rado po vieną kriauklės puselę, kurių sujungimas, simbolizavo jų būsimas vestuves, bei personalius užrašus (tegu tai lieka paslaptis), kurių gale buvo graži citata: „Home is where the anchor drops“ (liet. „Namai yra ten, kur nuleistas inkaras“).

Svenčių vestuvių krikštynų jubiliejų gimtadienių dekoravimas jūros tematika Kitoje stalo pusėje svečių laukė dar viena staigmena, kuri buvo įpakuota į pastelinio atspalvio rankų darbo popierių, dekoruota jūros tematikos paveikslėliais bei užrašais ir jūros žvaigžde. Viduje buvo mūsų pagaminta šios poros prisiminimų knyga (nuotraukų albumas) su auksiniu inkaru viršelyje. Knygos koncepcija buvo susieta su inkaro simbolika. Apie tai kalbėjo romantiška citata pirmame puslapyje: „Anchored in life, anchored in love, anchored in what we believe...“ (liet. „Nuleidę inkarą į gyvenimą, nuleidę inkarą į meilę, nuleidę inkarą į tai, kuo tikime...“). Sekančiuose puslapiuose buvo galima perskaityti dekoruotus užrašus, kurie simbolizavo inkarą ir tuo pačiu atspindėjo poros santykių vertybes, tokias kaip pasitikėjimas, viltis, tvirtumas, ištikimybė. 50 nuostabių vertybių ir 50 romantiškų nuotraukų puslapių. Nuo seno tikima, kad inkaras yra amuletas, kuris saugo ne tik jūroje, bet ir sausumoje, o viena iš inkaro reikšmių yra vyriško ir moteriško pradų susijungimas. Tegu šis paslaptingas atributas saugo mylinčias širdis.

ŠVENTĖS NUOTRAUKŲ INFORMACIJA:
Šventės dekoras, idėjos, šventinė atributika, dėžutės, meniu, kvietimai: I.J.K. dizaino galerija.
Konditerijos gaminiai ir šventės vieta: restoranas „Žuvinė“ Vilniuje.
Fotografas: Liusjenas Kulbis (fotografuokis.lt).

Šventinis dekoras "Ramunės"Švenčių vestuvių krikštynų jubiliejų gimtadienių dekoravimas ramunių gėlių tematika Jubiliejaus šventės, vykusios restorane „Mykolo 4“, pagrindinė idėja buvo ramunės. Šventė buvo suplanuota pačioje pavasario pradžioje, tad šių gėlių tokiu metu rasti nebuvo lengva. To, ką pavyko gauti, užteko tik puokštės akcentams, tad likusiam dekorui pasitelkėme kūrybiškus sprendimus. Tokiu būdu gimė popierinių ramunių burbulai, dekoracijos ant dėžučių ir, žinoma, tortas.
Šventės spalvos turėjo būti gaiviai pavasariškos, asocijuotis su ramunėmis bei įsilieti į restorano interjerą. Puikiai tiko šiltų atspalvių derinys: balta-geltona-žalia. Stalo serviravimui buvo panaudoti žali lininiai stalo takeliai ir geltonos servetėlės. Ant lėkščių atsirado elegantiški meniu, pabėžiantys restorano stilių ir dvasią. Kiekvienam svečiui prie lėkštės buvo padėta nedidelė dovanėlė stilingoje dėžutėje, priderintoje prie meniu. Stalo viduryje buvo kompozicija, kurią sudarė gėlių puokštė, tortas su ramunių motyvais ir žvakė.
Nepamiršome papuošti ir palangės. Joje akį džiugino balti rutuliai, pagaminti iš daugybės popierinių ramunių žiedų bei geltonos rutulio formos žvakės.

ŠVENTĖS NUOTRAUKŲ INFORMACIJA:
Šventės dekoro koncepcija, dekoracijos iš popieriaus, dėžutės, meniu: I.J.K. dizaino galerija.
Šventės vieta: restoranas „Mykolo 4“ Vilniuje.

Floristinis stalo dekoras "Mėlyna ir geltona"Švenčių vestuvių krikštynų jubiliejų gimtadienių dekoravimas. Mėlyna, geltona. Rugiagelės, lelijos, citrina, šilauogės, uogos ŠVENTĖS NUOTRAUKŲ INFORMACIJA:
Šventės dekoro koncepcija ir floristinis dizainas: I.J.K. dizaino galerija.
Šventės vieta: viešbutis ir restoranas „Smilčių vilos“ Palangoje.

Vestuvių dekoras "Alyvuogės"Šventinis meniu ir stalo kortelė su alyvuogėmis, vestuvėms Italijoje ŠVENTĖS NUOTRAUKOS INFORMACIJA:
Dekoro koncepcija, dizainas, meniu ir stalo kortelių gamyba: I.J.K. dizaino galerija.
Šventės vieta: Italija.

Marinistinis šventės dekoras "Jūra"Švenčių vestuvių krikštynų jubiliejų gimtadienių dekoravimas jūros tematika. Marinistinis šventės dekoras ŠVENTĖS NUOTRAUKŲ INFORMACIJA:
Šventės dekoro koncepcija, kvietimų, meniu, dėžučių ir stalo kortelių gamyba: I.J.K. dizaino galerija.
Šventės vieta: Italija.

Įmonės Kalėdinės eglutės dekorasĮmonės Kalėdinės eglutės dekoras, dizainas. Palanga, Basanavičiaus g., Eglučių alėja. Tubinas ŠVENTĖS NUOTRAUKŲ INFORMACIJA:
Dekoro koncepcija ir dizainas: I.J.K. dizaino galerija.
Šventės vieta: Eglučių alėja, Basanavičiaus g. Palanga.

Vestuvių dekoras "Greenery"Švenčių vestuvių krikštynų jubiliejų gimtadienių dekoravimas. Greenery dekoras su auksu
Švenčių vestuvių krikštynų jubiliejų gimtadienių dekoravimas. Greenery dekoras su auksu
ŠVENTĖS NUOTRAUKŲ INFORMACIJA:
Šventės stilius ir dizainas: I.J.K. dizaino galerija.
Poligrafija (meniu, stalo kortelės, numeriai, susodinimo planas, kvietimai): I.J.K. dizaino galerija.
Gėlės: MAMin gėlių studija.
Desertai: Vanilės namai.
Šventės vieta: viešbutis „Navalis“ Klaipėdoje.