EZOTERINĖS SAVIUGDOS PRAKTIKOS

Taktilinė augalų meditacija. Gamtos ženklų kontempliacija. Vidinės jėgos fitomantija

Taktilinė augalų meditacija. PRISILIETIMAI. Autorinė, ezoterinė saviugdos praktika

PRISILIETIMAI

Kodas: 910t

Taktilinė augalų meditacija

Prisilietus gimsta jausmas ir prasideda kelionė. Lytėjimas – tai gyvenimas. Mes liečiame sąmoningai ir liečiame atsitiktinai. Liečiame su mintimis ir liečiame su jausmais. Liečiame tylėdami, kalbėdami, medituodami. Prisilietimai jungia, stato nematomus tiltus, leidžia nepasiklysti tamsoje, atpažinti, rasti, apsikeisti, sušilti ir atvėsti. Jie suteikia galimybę pažinti iš arčiau, duoti ir gauti, patirti naujų emocijų, suvokti savybes.

Autorinė, ezoterinė saviugdos praktika „Prisilietimai“ – tai taktilinė augalų meditacija, kuri gali padėti atgauti ramybę ir išgirsti širdies balsą.
Sužinoti daugiau >>

KAINOS:
Bazinis paketas: 45 €
Individualus paketas: 60 €


Pirkti

Vidinės jėgos fitomantija. ŠALTINIAI. Autorinė, ezoterinė saviugdos praktika

ŠALTINIAI

Kodas: 911t

Vidinės jėgos fitomantija

Šaltinis – tai pradžia. Pradžia, kuri duoda energijos, gyvybės, žinių. Mes semiamės daugybės dalykų iš gamtos šaltinių. Šaltinių turime ir savyje. Jie duoda pradžią mūsų vidinei jėgai.

Autorinė, ezoterinė saviugdos praktika „Šaltiniai“ yra skirta vidinės jėgos harmonizavimui, naudojant paslaptingą gamtos magiją.
Sužinoti daugiau >>

KAINOS:
Bazinis paketas: 45 €
Individualus paketas: 60 €


Pirkti

Gamtos ženklų kontempliacija. KRYPTYS. Autorinė, ezoterinė saviugdos praktika

KRYPTYS

Kodas: 912t

Gamtos ženklų kontempliacija

Pasirinkę tinkamą kryptį, tikslą pasiekiame greičiau. Kažkas pasakė, kad, kai nėra vėjo ir bangų, valtį gali pajudinti mėnulio šviesa. Mes judame net tuomet, kai atrodo, kad stovime. Juda ir keičiasi ir viskas aplink. Kur norime nueiti ir ar tie keliai, kuriais einame, veda būtent ten?

Autorinė, ezoterinė saviugdos praktika „Kryptys“ yra skirta gyvenimo krypčių paieškai, pasitelkiant gamtos ženklų kontempliaciją.
Sužinoti daugiau >>

KAINOS:
Bazinis paketas: 45 €
Individualus paketas: 60 €


Pirkti

Ezoterinės saviugdos praktikos. Gamtos meditacija. Kontempliacija. FitomantijaAPIE PRAKTIKAS

„Pasaulio tyla ramina geriau nei milijonai žodžių.“ – KonfucijusMūsų ezoterinės saviugdos praktikos gimė paslaptingoje „Šambalos girioje“, kurioje išminties sėmėsi ten apsistojusi jų autorė. Jos buvo užrašytos ranka po saulėtu vasaros dangumi, skambant švelniai vėjo ir medžių muzikai.

Žinodami, jog esate skirtingi ir turite nevienodą patirtį, sukūrėme Jums dvi alternatyvas:
• BAZINIS PAKETAS – tai praktinis vadovas (PDF) ir mentoriaus pagalba;
• INDIVIDUALUS PAKETAS – tai praktinis vadovas (PDF), mentoriaus pagalba ir papildomos individualios užduotys.
Jeigu anksčiau Jums neteko susidurti su meditacijomis, vizualizacijomis ir kitais panašiais dalykais ir nesate įpratę atsakymų ieškoti savarankiškai, rekomenduotume rinktis antrą variantą.

MENTORYSTĖ
Po praktikų galėsite pasidalinti savo rezultatais su jų autore ir gauti įžvalgas ir atsakymus į iškilusius klausimus.
Norėdami pabendrauti su mentore, parašykite el. laišką su praktikos pavadinimu ir Jums suteiktu kodu. Laiške papasakokite, kas Jums aktualu ir kokius turite klausimus. Atsakymas paprastai paruošiamas per 1 darbo dieną, tačiau tai gali užtrukti ir ilgiau. Jei per kelias dienas atsakymo negavote, susisiekite su mumis.
Kodo galiojimo laikas priklauso nuo praktikos rūšies (numatyta galimybė atlikti praktikas komfortiškomis oro sąlygomis).

AR GALIMA ŠIAS PRAKTIKAS PADOVANOTI?
Ezoterinės saviugdos praktikos gali tapti puikia dovana. Gausite užsakytas prekes e-dovanos pavidalu. Tai bus vardinis kvietimas pasinerti į pasirinktas praktikas. Kvietimą gavėjas galės iškeisti į nurodytą komplektą.