Interjero detalės. Dovanos

„Daiktai - mūsų atminties švyturiai. Mūsų prisiminimai neišvengiamai susiję su daiktais
ir netgi atvirkščiai - būna, kad būtent daiktai ir yra tų prisiminimų kaupikliai.“ - O. Roj

Dekoro detalės namams. Meno dirbiniai. Dovanos

Yra tokių daiktų, kurie gyvena savo gyvenimus ir turi savo istorijas... Jie nėra nei iš fabrikų, nei iš prekybos centrų lentynų. Jie sukurti rankomis. Jie turi prasmę ir atsirado neatsitiktinai. Jie neša žinią - galbūt labai atvirą, o galbūt paslėptą giliai viduje. Jie puošia, džiugina ir šildo. Jie gali tapti amuletais ir netgi talismanais. Jie yra gyvi...

Kuriame mažus meno dirbinius dovanoms ir interjerui dekoruoti. Kiekvienas jų yra toks vienintelis ir nepakartojamas, pagamintas dailininkės. Tai skulptūrėlės ir kitokios dekoracijos iš įvairiausių medžiagų: vilnos, šilko, molio, popieriaus, medžio; įvairiai papuoštos, su aprašymais ir legendomis, šventiškai įpakuotos, sudėtos į gražias dėžutes. Šie gaminiai puikiai tiks kaip simbolinė ir prasminga dovana vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, Valentino dienai, sukaktuvėms. Jie taip pat originaliai papildys dovanojamus pinigus ir kuponus.

+ + = 0 €
NEMOKAMAI: dovanų dėžutė, legenda ir personalizavimas!

Panda meškiukas. Interjerinis žaislas. Veltinis. Dovana

Interjerinis žaislas „Panda“

Prėkės kodas: 385m.

Merino vilna. Sausas vėlimas adata. Rankų darbo. Riboto tiražo dizainas.
Aukštis: apie 15 cm.

Gaminama pagal užsakymą (129,00 €)

Dovana, meilės ir išminties, paukščių pora, veltinis, vilna, paukščiai dėžutėje, suvenyras, žaislas, interjero dekoras, vestuvėms, pinigams

„Meilės ir išminties paukščiai“

Prėkės kodas: 386m.

Vilna. Sausas vėlimas adata. Rankų darbo. Dėžutė gali būti dekoruota.
Dėžutės dydis: 12x12x7 cm.

Kaina: 69,00 €

Balansuojantys akmenys, relaksaciniai, iš Baltijos pajūrio, dekoruoti, dao

Balansuojantys akmenys „Dao“

Prėkės kodas: 392m.

Relaksacinis 7 akmenukų rinkinys dėžutėje. Dailininkės dekoruoti, natūralūs akmenys iš Baltijos pajūrio. Pridedamas aprašymas.
Dėžutės dydis: 11x11x1,5 cm.


Kaina: 29,00 €

Kokeshi lėlė talismanas, skulptūrėlė iš molio, awaji musubi mazgas

Kokeshi „Kiku-koto“

Prėkės kodas: 391m.

Japoniško stiliaus autorinė lėlė-talismanas iš keramiplastinio molio. Pagaminta rankomis. Pridedamas aprašymas. Dėžutė dekoruota japonišku mazgu awaji-musubi.
Skulptūrėlės aukštis – apie 6 cm.

Gaminama pagal užsakymą (69,00 €)

Talismanas namams dovanų dėžutėje, agatas, dailininkės tapyta mandala, Svarovskio kristalai, dovana vestuvėms

Namų talismanas „Mandala“

Prėkės kodas: 871bd.

Agato akmuo, ištapytas dailininkės ir dekoruotas Swarovskio kristalais. Kiekvienas akmuo yra skirtingos formos, atspalvio ir dydžio. Mandalos piešinys parenkamas pagal akmenį.
Dydis nuotraukoje: 8 cm.
Simboliai: agatas, madala.

Gaminama pagal užsakymą
Kaina: 69,00 €

Talismanas namams, serpentinas, tapytas rankomis, dėžutėje, dekoruotas Svarovskio kristalais, mago akmuo, dovana

Talismanas „Mago akmuo“

Prėkės kodas: 878b.

Žalių atspalvių serpentino akmuo, tapytas rankomis, dekoruotas Svarovskio kristalais. Akmenukas turi dvi skylutes – galima pakabinti. Yra galimybė užsakyti dviejų dalių talismaną.
Dydis: 4 cm.
Simboliai: serpentinas, mandala.


Kaina: 49,00 €

Dovana, medinė rankų darbo dėžutė su tapyta mandala, Taro kortoms

Dėžutė „Mandala“

Prėkės kodas: 401m.

Medinė dėžutė. Tapyta ir dekoruota rankomis.
Aukštis: 13,8x8,8x5 cm.

Šiuo metu neturime

Dovana, paukštis, molinis, keramika, su ornamentais, auksinis, suvenyras, skulptūrėlė, interjero dekoras

Skulptūrėlė „Laimės paukštė“

Prėkės kodas: 389m.

Keramiplastinis molis. Rankų darbo.
Aukštis: apie 5 cm.

Šiuo metu neturime

Dovana, interjero dekoracija, širdelė, pakabukas. Velta vilna.

Pakabukas „Harmonija širdyje“

Prėkės kodas: 396m.

Palinkėkite harmonijos: širdyje ir gyvenime. Tegu nūdienų skubančiame pasaulyje visada būna laiko sustoti ir įsiklausyti į save ir nors retkartčiais eiti ten, kur kužda širdis...
Veltos vilnos širdelė, papuošta metaline detale, Swarovskio kristalais ir organzos kaspinu. Grandinėlė pakabinimui.
Dėžutės dydis: 11x11x1,5 cm.

Kaina: 39,00 €

Baltas meškiukas, talismanas, skulptūrėlė iš molio

„Auksinis paukštis“

Prėkės kodas: 403m.

Dovana svajotojui, kuriam norisi palinkėti drąsos įgyvendinant didžiausias svajones. Juk kartais tereikia, kad kažkas tavimi patikėtų ir padovanotų mažą talismaną.
Rankų darbo paukščio skulptūrėlė iš keramiplastinio molio. Aukso spalvos akcentai. Dėžutėje įdėtas aprašymas su legenda ir citata. Raudonas kaspinas.
Dydis – apie 4 cm.

Šiuo metu neturime.

Daiktų simbolinė reikšmė

Dauguma mūsų prekių yra supakuota į dovanų dėžutes kartu su aprašytomis jų legendomis.
Jei domitės parduodamų daiktų simbolika, apie tai galite paskaityti plačiau, paspaudę ant žemiau esančios nuorodos. Atkreipkite dėmesį ne tik į meno dirbinio pavadinimą, bet ir spalvas, dekoro raštus, formas, panaudotas medžiagas. Apie kiekvieną Jus dominantį daikto elementą mūsų svetainėje rasite trumpą pasakojimą.


Vestuvių metinių dovanos

Susipažinkite su vestuvių metinių pavadinimais ir idėjomis, ką galima padovanoti sutuoktiniams jubiliejaus proga. Ne visos vestuvių metinės yra švenčiamos ir ne visos jos turi pavadinimus. Kai kurios metinės yra mažai žinomos ir švenčiamos retai. Jeigu ieškote originalios, personalizuotos dovanos, kreipkitės į mus. Galėsime Jums pasiūlyti įdomius sprendimus beveik visoms vestuvėms: gaminius iš įvairaus akmens, gintaro, molio, tekstilės, medžio, šventinį dekorą, o taip paveikslus, pieštus ir tapytus pagal Jūsų individualius pageidavimus.

Dovanų idėjos pagal vestuvių metinių pavadinimus:

1 metų – popierinės vestuvės. Vertingiausia prasminga popierinė dovana būtų sutuoktinių portretas arba meilės tematikos paveikslas su išmintinga citata.
2 metų – medvilninės vestuvės. Šia proga tiktų originalūs, autorinio dizaino tekstilės gaminiai. Galite užsakyti kažką ypatingo, iliustruojančių Jūsų meilės istoriją.
3 metų – odinės vestuvės. Odiniai aksesuarai namams ar asmeninio naudojimo galanterija.
4 metų – vaisinės (lininės) vestuvės. Kadangi šios vestuvės turi du pavadinimus, pasirinkimas gana platus: tradiciniai vaisių krepšeliai, paveikslai su gyvenimo medžiais, dovanojančiais vaisius, autorinio dizaino lininiai namų tekstilės gaminiai.
5 metų – medinės vestuvės. Medienos gaminiai namams (virtuvės komplektai), interjero dekorui (papuošimai, paveikslai ant medžio), medinės dėžutės su citatomis apie meilę, paveikslas su meilės medžiu.
6 metų – ketinės (špižinės) vestuvės. Šioms vestuvėms dovanų geriausia ieškoti interjero detalių parduotuvėse. Tai gali būti žvakidės, žibintai ar ilgai lauktas židinys.
6,5 metų – cinko vestuvės. Nebūtina dovanoti cinką tiesiogiai. Įsigykite meninį grafikos darbą, kuris prieš atspausdinant, buvo sukurtas ant cinko plokštelės.
7 metų – varinės (vilnonės) vestuvės. Vestuvės, turinčios du pavadinimus ir dvi dovanų alternatyvas. Jei sutuoktiniai mėgsta varį, galima padovanoti varinius juvelyrikos gaminius ar paprasčiausiai vario atspalvio namų dekoro elementus. Ne mažiau vertingos dovanos bus ir iš vilnos: autorinio dizaino veltiniai (šlepetės) jam ir jai, rankų šildukai, vilnoniai pledai, jaukios interjero dekoracijos, simbolizuojančios meilę (meilės paukščiai, originalūs, širdutės formos pakabukai, angelai).
8 metų – skardinės (bronzinės) vestuvės. Žibintai ir žvakidės jaukiems šeimoms vakarams ar kiti namų dekoro elementai.
9 metų – molinės vestuvės. Jei nenorite dovanoti molinių indų ar tradicinių suvenyrų (meilės paukščių, angelų, žvakidžiu ir pan.), užsakykite pas mus molines kokeši lelytes-talismanus, simbolizuojančius sutuoktinius. Juos galime dekoruoti, atsižvelgdami į vyro ir žmonos išvaizdos, stiliaus ir pomėgių ypatumus.
10 metų – alavinės (rožinės) vestuvės. Greičiausiai galvojate apie dovanas iš alavo, manydami, jog rožės bus per maža dovana jubiliejaus proga. Tačiau rožės – tai ne tik klasikinės rožių puokštės. Užsakykite sutuoktinių tarp rožių portretą ar paveikslą, kuriame subtilų rožės piešinį papildys prasminga citata.
11 metų – plieninės vestuvės. Padovanokite vienas kitam prabangių rašiklių komplektą su plieno detalėmis ir rašykite kasdien vienas kitam meilės raštelius.
12 metų – šilkinės vestuvės. Šilkiniai aksesurai: skarelė ir kaklaraištis. Ant šilko tapytas paveikslas.
12,5 metų – nikelio vestuvės. Papuošalų iš nikelio tikrai ieškoti nereikia. Pasinaudokite legendomis apie nikielį ir pridėkite šiek tiek fantazijos, kad sukurtumėte tematinį vakarą ar romantiškas atostogas.
13 metų – nėriniuotos (pakalnučių) vestuvės. Tinka viskas, kas su nėriniais, o šiais laikais tai ne tik drabužiai ir namų tekstilė, bet ir įvairios nėriniuotos dovanų dėžutės, į kurias galite įdėti, ką tik norite, nėriniuoti vokai ir atvirukai, kuriuose gali slėptis kelionės bilietai ar kitos staigmenos. O jei arčiau širdies yra pakalnučių tematika, sezono metu būtinai padovanokite pakalnučių puokštę, o nesezono – jaukius daiktus, dekoruotus pakalnučių piešiniais ar botanikos stiliaus paveikslą su meilės citata.
14 metų – agato (dramblio kaulo) vestuvės. Užsakykite pas nuostabų agato talismaną namams su rankomis tapyta mandalą ar kitu piešiniu. O jei norite kažko, kas visur Jus kasdien lydės, puikiai tiks apyrankės, pakabukai, žiedai, auskarai, vėriniai bei įvairūs aksesuarai ir tekstilės gaminiai siuvinėti akmenukais.
15 metų – krištolinės (stiklinės) vestuvės. Tai ne tik krištolinės vazos, taurės ir graviruoti stikliniai suvenyrai. Originaliomis dovanomis gali tapti autoriniai papuošalai iš stiklo karoliukų, biseriu siuvinėti daiktai namams ar stiklu dekoruoti daiktai.
16 metų – topazo vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
17 metų – antrosios rožinės vestuvės (žr. 10 metų vestuves)
18 metų – turkio vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
19 metų – granato vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
20 metų – porcelianinės vestuvės. Reikšmingas skaičius ir klasikinis pavadinimas. Prabangūs porceliano stalo serviravimo gaminiai, personalizuoti porcelianiniai puodeliai, porceliano papuošalai ar dovanų kuponas porceliano apsipirkti parduotuvėje.
21 metų – opalo vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
22 metų – bronzos vestuvės. Meno dirbiniai iš bronzos, graviruoti medaliai, bareljefai.
23 metų – berilo vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
24 metų – atlasinės vestuvės (žr. 2 metų vestuves)
25 metų – sidabrinės vestuvės. Sidabriniai papuošalai ir aksesuarai, meno dirbiniai, stalo serviravimo detalės.
26 metų – nefrito vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
27 metų – raudonmedžio vestuvės (žr. 5 metų vestuves)
29 metų – aksominės vestuvės (žr. 2 metų vestuves)
30 metų – perlinės vestuvės. Perlų papuošalai, suvenyrinė citatų dėžutė su išminties „perliukais“.
31 metų – saulėtos vestuvės. Saulėtą atmosferą sukurti padės saulės gėlės – saulėgrąžos, šviesių baltų, geltonų ir auksinių atspalvių daiktai, romantiška diena praleista saulėtame paplūdimyje arba kelionė į šiltus kraštus.
33 metų – akmeninės (braškinės) vestuvės. Romantikos ir saldumo šioms vestuvėms suteiks tikros braškės, o padovanoti galima interjero detales, pagamintas iš akmens, aksesuarus su akmens intarpais, akmeninį amuletą ar masažo seansą su spa akmenukais.
34 metų – gintarinės vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
35 metų – koralinės (drobinės) vestuvės. (žr. 2 ir 14 metų vestuves)
37 metų – muslininės vestuvės (žr. 2 metų vestuves)
37,5 metų – aliumininės vestuvės (žr. 8 metų vestuves)
38 metų – gyvsidabrio vestuvės (žr. 12,5 metų vestuves)
39 metų – krepinės vestuvės (žr. 2 metų vestuves)
40 metų – rubininės vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
43 metų – flanelinės vestuvės (žr. 2 metų vestuves)
44 metų – topazo vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
45 metų – safyrinės vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
46 metų – levandų vestuvės. Levandų puokštė, aromaterapija su levandų eteriniais aliejais, madingas floristinių motyvų paveikslas su levandomis ir citata apie meilę.
47 metų – kašmyro vestuvės (žr. 2 metų vestuves)
48 metų – ametisto vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
49 metų – kedro vestuvės. Romantiška vakarienė su patiekalais, pagardintais kedro riešutais. Kedro medienos aksesuarai.
50 metų – auksinės vestuvės. Klasika – viskas, kas pagaminta iš aukso: nuo papuošalų iki paauksuotų daiktų. Portretas, įrėmintas į paauksuotą rėmą.
55 metų – smaragdinės vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
60 metų – deimantinės vestuvės. Sutuoktiniui galite be abejo padovanoti jubelyrikos dirbinį su deimantu. Tuo tarpu jeigu esate svečias, puikiai tiks įvairūs daiktai su deimantų iliustracijomis ar paveikslas su deimanto piešiniu.
65 metų – geležinės vestuvės (žr. 8 metų vestuves)
65,5 metų – antrosios akmeninės vestuvės (žr. 33 metų vestuves)
70 metų – palaimintosios (dėkingumo) vestuvės. Šeimos portretas, geneologinis medis, aukso ir sidabro dirbiniai.
75 metų – karūnuotosios vestuvės. Leiskite sutuoktiniams pasijusti karaliumi ir karaliene. Padovanokite kelionę karališkais takais, pasivažinėjimą karieta, senovės dvarų ir pilių dvasia persmelktą portretą, kuriame sutuoktiniai būtų karališkais drabužiais ar pilies fone.
80 metų – ažuolinės vestuvės. Ąžuolo medienos meno dirbiniai. Paveikslas, vaizduojantis ąžuolą kaip simbolinį gyvybės medį ar geneologinį medį.
90 metų – granitinės vestuvės (žr. 14 metų vestuves)
100 metų – raudonosios (platininės) vestuvės. Įgyvendinkite sutuoktinių svajonę!