SKULPTŪRINIS MENAS


„Daiktai - mūsų atminties švyturiai. Mūsų prisiminimai neišvengiamai susiję su daiktais
ir netgi atvirkščiai - būna, kad būtent daiktai ir yra tų prisiminimų kaupikliai.“ - O. Roj

Kokeshi lėlė talismanas, skulptūrėlė iš molio, awaji musubi mazgas. Personalizuota kokeši

PERSONALIZUOTA KOKEŠI

Kodas: 391m

Japoniško „kokeshi“ stiliaus personalizuota autorinė „shingata“ lėlė-talismanas. Gaminama kaip vienetinis gaminys pagal individualų užsakymą. Dizainas personalizuojamas pagal būsimo lėlės šeimininko bruožus ar pomėgius arba gyvenimo svajones ir tikslus.
Tikima, kad kokeši lėlėje apsigyvena dvasia, kuri saugo ir rūpinasi jos savininku. Tai ypatingas talismanas, turintys sielą ir nešantis tam tikrą žinutę. Kokeši naudojamos ir kaip savotiška komunikacijos priemonė, norint išreikšti jausmus, mintis, palinkėjimus.

Kokeši skulptūrėlė gaminama rankomis iš keramiplastinio molio. Pridedamas autoriaus aprašymas ir personalizuota kortelė su užsakovo žodžiais. Dėžutė dekoruota magišku mazgu „awaji-musubi“.
Skulptūrėlės aukštis – apie 6-9 cm.

KAINA: 189,00 €

Užsakyti

Talismanas namams dovanų dėžutėje, agatas, dailininkės tapyta mandala, Svarovskio kristalai, dovana vestuvėms

NAMŲ TALISMANAS „MANDALA“

Kodas: 871bd

Agatas saugo energetiškai ne tik savo šeimininką, bet ir jo namus. Tibete tikima, jog šis akmuo gali išvaryti negeras dvasias. Agatas, priklausomai nuo jo spalvos, turi poveikį skirtingoms čakroms. Manoma, kad agatas taip gali padėti apsisaugoti nuo griaustinio ir žemės drebėjimo, neutralizuoti radiacijos poveikį žmogui. Poroms jis padeda išsaugoti ištikimybę. Vaikus ramina. Žmonės, kurie renkasi šį akmenį, lengviau priima teisingus sprendimus, greičiau perpranta komunikabilumo paslaptis.

Agato akmuo su dailininkės nutapyta mandala, dekoruotas Swarovskio kristalais. Kiekvienas akmuo yra skirtingos formos, spalvos ir dydžio. Mandalos piešinys parenkamas pagal akmenį. Pridedama dėžutė, aprašymas ir personalizuotas užsakovo tekstas.
Gaminama pagal užsakymą.

KAINA: nuo 99,00 €

Užsakyti

Dovana, paukštis, molinis, keramika, su ornamentais, auksinis, suvenyras, skulptūrėlė, interjero dekoras

SKULPTŪRĖLĖ „LAIMĖS PAUKŠTIS“

Kodas: 389

„Rytuose tikima, kad paukščiai nemoka liūdėti, nes jie apdovanoti amžinąja laisve. Kai jie kuo nors nusivylia, ilgam išskrenda į dangų. Kuo aukščiau, tuo geriau. Skrenda būdami tikri tuo, kad (...) greitas skrydis priartins juos prie naujos laimės. Žmonės gali daug ko išmokti iš paukščių. Žmonės turi išmokti skristi (...). Reikia tik panorėti - pakilti nuo žemės, skristi savęs paties link.“ – E. Safarly

Paukštis gaminamas iš keramiplastinio molio pagal individualius pageidavimus spalvoms ir simbolikai. Stilistiškai priderinama dėžutė. Skulptūrėlės yra vienetinės, rankų darbo, skirtingų formų ir spalvų. Dėžutėje įdėtas aprašymas ir personalizuota kortelė su užsakovo tekstu.
Ilgis: apie 6–9 cm.

KAINA: 199,00

Užsakyti

Prasmingos interjero detalės. Skulptūrėlės

„Akmenukas kalba su mumis savo kalba ir pasakoja upės istoriją,
bet tam, kad ją suprastume, turime mokėti skaityti daiktų sielas.“ – M. A. PottengerYra tokių daiktų, kurie gyvena savo gyvenimus ir turi savo istorijas... Jie nėra nei iš fabrikų, nei iš prekybos centrų lentynų. Jie sukurti rankomis. Jie turi prasmę ir atsirado neatsitiktinai. Jie neša žinią - galbūt labai atvirą, o galbūt paslėptą giliai viduje. Jie puošia, džiugina ir šildo. Jie gali tapti amuletais ir netgi talismanais. Jie yra gyvi...

Kuriame konceptualius meno dirbinius dovanoms ir interjerui dekoruoti. Kiekvienas jų yra toks vienintelis ir nepakartojamas, pagamintas dailininkės. Tai skulptūrėlės ir kitokios dekoracijos iš įvairiausių medžiagų: vilnos, šilko, molio, popieriaus, medžio; įvairiai papuoštos, su aprašymais ir legendomis, istorijomis, simboliais, šventiškai įpakuotos, sudėtos į dovanų dėžutes. Šie gaminiai puikiai tiks kaip simbolinė ir prasminga dovana vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, Valentino dienai, sukaktuvėms. Jie taip pat originaliai papildys dovanojamus pinigus ir kuponus.

Dauguma mūsų prekių yra supakuota į dovanų dėžutes kartu su aprašytomis jų legendomis.
Jei domitės parduodamų daiktų simbolika, apie tai galite paskaityti plačiau, paspaudę ant žemiau esančios nuorodos. Atkreipkite dėmesį ne tik į meno dirbinio pavadinimą, bet ir spalvas, dekoro raštus, formas, panaudotas medžiagas. Apie kiekvieną Jus dominantį daikto elementą mūsų svetainėje rasite trumpą pasakojimą.

Individualus užsakymas   Simbolių žodynas