Sienų dekoravimas. Tapyba. Piešimas. Freska

Namų ir komercinių patalpų sienų apipavidalinimas

Sienų dekoravimas. Tapyba ant sienos. Piešimas. Freska

Nuo seniausių laikų tikima, kad visi patalpose esantys elementai gali vienaip ar kitaip įtakoti žmones, kurie leidžia ten laiką. Vieni tai aiškina psichologiniais, kiti - energetiniais terminais. Ne taip svarbu, kokį žodyną naudosime, bet visi puikiai jaučiame, kad tinkamai įrengtose patalpose, geriau pailsime, efektyviau dirbame, būname geresnės nuotaikos.

Mūsų pasąmonė veikia taip, kad į ją patenka daug daugiau dalykų nei mes spėjame sąmoningai įvertinti. Mes įkvepiame malonų aromatą, rėmelyje pamatome nuotrauką ir tik pasakome: "Kaip jauku!". Tuo tarpu mūsų pasąmonėje gimsta visa istorija: kvapas priminė vaikystėje valgyto pyrago skonį, nuotrauka nunešė prie mėgstamiausio medžio, ant kurio galėdavai nuo visų pasislėpti, vėžliuko skulptūrėlė savo buvimo užsiminė apie neskubėjimą ir ilgaamžiškumą, ir štai, net nepastebėjus, atėjo tas komforto, saugumo, nerūpestingumo ir ramybės jausmas...
Vieni dalykai mus įkvepia, kiti saugo, dar kiti suteikia jėgų ar relaksuoja.

Sienų dekoras (tapyba ant sienų) viešbutyje BOHEMA Klaipėdoje
Kurdami Jums, pasitelkiame žinias ne tik iš meno srities. Nepamirštame ir feng šui, bioenergetikos bei kitų svarbių dalykų. Galbūt tai bus paveikslas, galbūt sienų tapyba (freska), galbūt kiti netradiciniai sprendimai, bet tai bus daugiau nei meno kūriniai. Tame bus dalelė išminties, dalelė magijos, dalelė tikėjimo, dalelė Jūsų svajonių ir didžiulis palinkėjimas sėkmes ir laimės Jūsų namams, nes tikro kūrėjo rankose, tarsi mago, kūriniai atgija.

Paveikslas tapytas ant drobė, Baltijos jūra, rūkas, migla, paukščiai, žuvėdros, kirai, balta, mėlyna, žydra
Populiariausias yra vaikų kambarių sienų dekoravimas. Vaikai yra ypatingai jautrūs, mato ir jaučia daugiau už suaugusius, yra didieji estetai ir labai svarbu pasirūpinti, kad tai, kas juos supa, neštų į jų pasaulėlį tik gerą žinią. Ne mažiau svarbios yra ir kitos namų zonos. Galbūt Jūsų darbo vietai reikia atvaizdo, kuris padėtų jaustis stabiliau, mąstyti kūrybiškai ar susikaupti, kas ilgainiui netgi pagerintų Jūsų finansinį pagrindą. Galbūt miegamajame vertėtų pakabinti tai, kas užtikrintų ramesnį miegą. Padėsime Jums visą tai įgyvendinti.

Sienų dekoras (tapyba ant sienų) viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje
Gyvai mūsų darbus galite pamatyti Klaipėdoje, apsilankę viešbučio „Bohema“ foje (meninė instaliacija iš knygų su piešimo elementais) ir „Butterfly Apartments“ kambariuose (tapyba ant sienos), o taip pat viešbučio „Navalis“ žiemos sode (tapyba ant sienos).

Sienų dekoras (tapyba ant sienų) viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje
APIE MUS RAŠO
2016 m. apie mūsų kūrybą parašė populiariojo dienraščio "HUFFPOST STYLE CANADA" apžvalgininkas savo tinklapyje "Draw a Dot".
2015 m. pasirodė straipsnis lenkų dienraštyje ZW.lt .
2012 m. vienas iš paveikslų buvo publikuojamas tarptautinio meno leidinyje„TRIBE, International Creative Arts Magazine“.
2008 m. gruodžio 18 d. žurnale „Laisvalaikis“ galima perskaityti pirmą mūsų interviu spaudoje.

PASLAUGŲ UŽSAKYMAS
Meninės kūrybos paslaugos teikiamos Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje. Pagal atskirą susitarimą yra galimybė avykti į kitus miestus.

Tatuiruotės dizainas, iliustracija, Buda ir Naga gyvatė

„Buda ir Naga“

Prėkės kodas: 722p.
Technika: pieštukas, popierius.
Dydis: 21x30 cm.
Autorius: Irena Jadelo-Katarskė, 2015.
Simboliai: Buda, Naga.

Šuniuko portretas, šuns piešinys, gyvūno paveikslas, gamta

„Šuniukas“

Prėkės kodas: 729p.
Technika: spalvoti pieštukai, popierius.
Dydis: 21x30 cm.
Autorius: Irena Jadelo-Katarskė, 2016.
Simboliai: šuo, gamta, žolė.

Paveikslas. Pažinimo mandala

„Pažinimo mandala“

Prėkės kodas: 730p.
Technika: rašalas, popierius.
Dydis: 21x30 cm (be rėmo).
Autorius: Irena Jadelo-Katarskė, 2017.
Simboliai: mandala.

Paveikslas, iliustracija. Medis, plunksna, paukščiai, kompasas

„Metamorfozė“

Prėkės kodas: 731p.
Technika: rašalas, popierius.
Dydis: A6/A5.
Autorius: Irena Jadelo-Katarskė, 2018.
Simboliai: medis, plunksna, paukščiai,
kompasas.