TAPYBOS IR PIEŠIMO UŽSIĖMIMAI

Dailės pamokos suaugusiems Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje, internetuKur ir kaip išmokti tapyti ir piešti? Ar įmanoma pradėti tapyti suaugusiems, kurie niekad nelaikė teptuko rankose ir nieko nežino apie spalvas? Ar pavyks? Tokius klausimus dažnai užduoda žmonės, kurie svajoja prisiliesti prie meno savo rankomis.
Pradėti tapyti galima bet kokiame amžiuje, jei yra noras. Tapyboje yra daug technikų, stilių ir srovių, todėl svarbu atrasti tai, kas geriausiai padės realizuoti konkretaus žmogaus asmeninį potencialą ir atsiskleisti talentui. Tam reikalingas mentorius, mokytojas ar praktikuojantis dailininkas, galintis pasidalinti savo žiniomis ir įgūdžiais, nukreipti tinkama linkme.
Individualios tapybos pamokos. Online kursai suuagusiems Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje. Nuotoliniai užsiėmimai internetu pradedantiesiems


AR VERTA PRADĖTI LANKYTI TAPYBOS IR PIEŠIMO PAMOKAS?Tapyti ir piešti visuomet verta, net jei tai trumpalaikis noras ir neturite rimtesnių planų. Piešimas atpalaiduoja, padeda atsikratyti streso, harmonizuoja vidinę būseną, suteikia teigiamų emocijų, lavina kūrybinį mąstymą. Tapybos pagrindai išmokys kitaip žiūrėti į supantį pasaulį. Pradėsite pastebėti daugybę naujų atspalvių, tekstūrų ir faktūrų. Išmoksite harmoningai derinti spalvas ne tik paveiksluose, bet ir kasdienybėje. Geriau suvoksite komponavimo ypatumus, apšvietimą, erdvę. Atrasite ryšį tarp emocijų, idėjų ir jų vaizdavimo būdų. Naujai žiūrėsite į meno kūrinius parodose. Kitokios prasmės įgaus profesionalūs filmai ir fotografija. Geriau jausite save.

TAPYBOS IR PIEŠIMO UŽSIĖMIMAITapybos ir piešimo užsiėmimai vyksta su profesionalia menininke. Renkantis individualius užsiėmimus, parenkama personalizuota programa, atsižvelgiant į dalyvio įgūdžius ir pageidavimus. Laikas derinamas asmeniškai.
Relaksacija su menu. Nuotoliniai užsiėmimai. Laisvalaikis

Užsiregistruok į laisvalaikio užsiėmimų programą „Relaksacija su menu“, užsiimk kūryba ir atrask savo miegančius talentus!

Daugiau apie programą


Kūrybinės atostogos gamtoje. Menininkės parengta programa

Kviečiame išbandyti menininkės parengtą kūrybinių atostogų gamtoje programą.

Sužinoti daugiau