Dizainas verslui

Grafinis dizainas ir maketavimas. Logotipai. Brandingas

Dizainas ir maketavimas. Brandingas. Skrajutės, leidiniai, katalogai

Kiekvienas sėkmingas verslas turi savo vizualinį identitetą. Klientas įsimena ne tik prekes ar paslaugas – jis susidaro bendrą įspūdį apie jų stilistiką, kokybę, įmonės skleidžiamas idėjas, atmosferą. Tai daugybė sudedamųjų dalių: logotipas, firminis stilius, verslo koncepcija, brandingas, prekės ženklo dizainas.
Šių dienų verslo neįmanoma įsivaizduoti be reklamos ir įvairių komunikacijos priemonių. Reklaminiai leidiniai, žurnalai, skrajutės, baneriai internete, nuotraukos ir tekstai socialiniuose tinkluose, lankstinukai, albumai, informaciniai katalogai, periodiniai leidiniai, skelbimai, plakatai. Visa tai yra būdas komunikuoti su klientais.

Mūsų teikiamų paslaugų spektras gan platus. Padedame sukurti verslo koncepciją ir išgryninti svarbiausias idėjas. Kuriame firminį stilių: nuo logotipo, vizitinių kortelių ir blankų iki firminės pakuotės, darbo aprangos bei interjero. Rašome tekstus tinklapiams, skrajutėms, reklamai, įmonės pristatymams. Maketuojame banerius, plakatus, atvirukus, kvietimus, knygas, iškabas. Iliustruojame, fotografuojame, kuriame grafinį dizainą, maketuojame, pasirūpiname tipografija, tinklapio kūrimu, dizainu, SEO ir adminstravimu. Galime įgyvendinti ir netipinius, originalius projektus, kuriems reikalingas rankų darbas.Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai. Kavinės, kavos reklama socialiniams tinklams Reklaminis baneris su iliustracija Valentino mados namas. Inspiracija: 2016 pavasario-vasaros kolekcija su Afrikos motyvais Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai. Verslo klubo MVM pristatymas. Reklama socialiniams tinklams Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai. Renginio, tapybos plenero kvietimas. Verslo klubas MVM Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai. Restorano SMILČIŲ VILOS viešbutyje Palangoje reklama socialiniams tinklams

Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai. Stilisto paslaugų reklama socialiniams tinklams. Stilius pagal Tubiną

Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai. Koncerto reklama socialiniams tinklams, La Vie en Rose, Navalis, Klaipėda

Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai. Klipo pristatymo reklama socialiniams tinklams, Kas buvo tas buvo, viešbutis Bohema, Klaipėda

Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai. Projekto reklama socialiniams tinklams, Skonių kalendorius, Palangos viešbučiū ir restoranų asociacija, Palanga VRA Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai Kalėdoms. Kalėdinis elektroninis atvirukas Intent Knygos dizainas, maketavimas, tipografija. Identitetas. Viešbučio knyga Firminio stiliaus kūrimas. Įmonės identitetas. Verslo brandingas. Firminis stilius. Dizainas Meniu restoranams, kavinėms, barams, dizainas, maketavimas, gamyba Firminis stilius, marketingas, skrajutės, lankstinukai, reklama, identitetas, brandingas

Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai Kalėdoms. Kalėdinis atvirukas Intent Grafinis dizainas. Reklaminiai baneriai Kalėdoms. Kalėdinis sveikinimas

Logotipų kūrimas. Logotipo dizainas verslui

Logotipas – tai mažas, bet labai svarbus pėdsakas, kurį verslas palieka po savęs klientui. Tai skiriamasis ženklas. Tai simbolis, reprezentuojantis verslą. Tai parašas, kuris dedamas visur, kad būtų matomas ir įsimenamas.

Norėdami užsakyti logotipą, atsakykite sau į klausimą, kokią žinutę jis turėtų nešti apie Jūsų verslą. Net jeigu tai vien raidės, jas reikėtų parinkti su mintimi. Šriftas ir spalvų paletė turi sietis su verslo vizualiniu identitetu, kadangi tai bus Jūsų būsimo firminio stiliaus pagrindas. Logotipas turėtų būti užuomina apie kuriamų produktų ir/ar paslaugų koncepciją ir „atmosferą", kuria norite pasidalinti su klientu.


Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, restoranas BIBLIOTEKA GRILL

Restorano „Biblioteka Grill“ logotipas

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, Tubinas firminis ženklas, mandala

„Tubinas“ firminis ženklas „Laimingų namų mandala“

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, makiažo, make up artist, vizažistė

Makiažo meistrės, vizažištės logotipas

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui. Mentorystės projektas 8 CREATOR. Asmeninis mentorius

Mentorystės projekto „8 CREATOR“ logotipas

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, RS Holistic Massage, holistinio masažo meistrė

Logotipas „RS Holistic Massage“

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, įgarsinimo paslaugos

Logotipas „M.S. įgarsinimo paslaugos“

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, MVM verslo klubas

Verslo klubo „MVM“ logotipas

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, Kawa, kava

Logotipas „Kawa“

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, kavinė Soloha

Kavinės „Soloha“ logotipas

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, mediniai žaislai, Kukuryku

Logotipas. Mediniai žaislai „Kukuryku“

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, Max Men

Logotipas „Max Men“

Logotipų kūrimas, logotipo dizainas verslui, Startup Klaipėda

Logotipas „STARTUP Klaipėda“

Logotipo kūrimo paslaugos kaina

Logotipo kūrimo paslaugos kaina – nuo 100 €. Atsižvelgiant į logotipo stilių ir pasirinktą paslaugų paketą, kaina yra skaičiuojama individualiai. Viskas priklauso nuo darbo apimties, sudėtingumo, skubumo, korekcijų ir variantų kiekio bei individualių užsakovo pageidavimų.
Bažinė logotipo sukūrimo paslauga, į kurią įeina iki 3 pasiūlytų variantų, kainuoja 100 €. Brandbook į šį paslaugų paketą neįeina.

Logotipas užsakovui pateikiamas šiais formatais:
• vektorinis logotipas universaliu PDF formatu,
• rastrinis logotipas standartiniais PNG ir JPEG formatais.
• papildomi formatai pagal pageidavimą (EPS, PSD, SVG, TGA, HDR, EXR, TIFF, GIF).

Apie logotipų registravimą. Dažnai klausiate, ar reikia registruoti logotipą. Tai nėra būtina ir tai yra tik Jūsų asmeninis reikalas. Sukurtas logotipas yra autorinis kūrinys ir autorinės teisės atsiranda vos jį sukūrus, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo įregistruotas, ar ne.
Ar registruojame logotipus? Logotipų registracijos paslaugų neteikiame. Tuo užsiima patentų biuras.