Ezoterinės prekės

„Akmenukas kalba su mumis savo kalba ir pasakoja upės istoriją,
bet tam, kad ją suprastume, turime mokėti skaityti daiktų sielas.“ – M. A. Pottenger

Ezoterinės prekės. Dvasinės ir magiškos dovanos

Sakoma, jog egzistuoja du būdai gyventi: vienas – manyti, jog stebuklų nebūna; kitas – tikėti, jog visas gyvenimas yra stebuklas. Mes pasirinkome antrą. Stebuklus atrandame Visatoje ir stebuklus darome savo rankomis. Tai, ką kuriame, galima pavadinti meno, ezoterikos ir gamtos alchemija.

Šiame skyrelyje rasite unikalių ezoterinių prekių.
Talismanai ir amuletai – tai unikalūs juvelyrikos dirbiniai ar interjero dekoro elementai, skirti ne tik puošti, bet ir padaryti aplinką vieta, kurioje galima jaustis saugiau ir jaukiau. Jie dalinasi savo energija, valo supančią erdvę, harmonizuoja, pritraukia laimę, sėkmę ar kitus, jiems būdingus dalykus. Kai kurių savybių daiktams suteikia gamta, kai kurių gali suteikti žmogus.
Orakulai – tai Visatos kelrodės, kuriomis dalinasi, jos išmintį nuskaitantys ir interpretuojanys ezoterikai.
Turime ir nematerialių dovanų bei dovanų kuponų joms. Tai asmeninis kontaktas su ezoterike, kuris yra įprasmins kasdienybę, padės tobulėti ir augti įvairiose gyvenimo srityse.

Jeigu ieškote kažko daugiau, kažko, kas būtų skirta tik Jums ar Jūsų artimam žmogui, galite asmeniškai užsakyti personalizuotą, dvasinę ar magišką dovaną, papasakojus apie savo lūkesčius ir norus. Daiktai, kaip sakė F. Gartman, – tai materializuotos mintys.

Talismanas namams dovanų dėžutėje, agatas, dailininkės tapyta mandala, Svarovskio kristalai, dovana vestuvėms

Namų talismanas „Mandala“

Prėkės kodas: 871bd.

Agatas saugo energetiškai ne tik savo šeimininką, bet ir jo namus. Tibete tikima, jog šis akmuo gali išvaryti negeras dvasias. Mongolijoje geltonas agatas laikomas akmeniu, galinčiu tobulinti žmogaus vidinę Či energiją ir suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Agatas, priklausomai nuo jo spalvos, turi poveikį visoms čakroms. Manoma, kad agatas taip gali padėti apsisaugoti nuo griaustinio ir žemės drebėjimo, neutralizuoti radiacijos poveikį žmogui. Poroms jis padeda išsaugoti ištikimybę. Vaikus ramina. Žmonės, kurie renkasi šį akmenį, lengviau priima teisingus sprendimus, greičiau perpranta komunikabilumo paslaptis.

Agato akmuo su dailininkės nutapyta mandala, dekoruotas Swarovskio kristalais. Kiekvienas akmuo yra skirtingos formos, atspalvio ir dydžio. Mandalos piešinys parenkamas pagal akmenį.
Dydis nuotraukoje: 8 cm.
Simboliai: agatas, madala.

Gaminama pagal užsakymą (nuo 99,00 €)

Talismanas namams, serpentinas, tapytas rankomis, dėžutėje, dekoruotas Svarovskio kristalais, mago akmuo, dovana

Talismanas „Mago akmuo“

Prėkės kodas: 878b.

Senovėje buvo manoma, kad serpentino akmenį gali naudoti tik magai. Serpentinas – stiprus akmuo, galintis energetiškai valyti namus, atstatyti žmogaus energetiką ir emocinę būseną, gydyti. Ne veltui jis vadinamas vaistininkų ir gydytojų akmeniu. Žmogui reikia turėti tyras mintis, kad jis taptų jo pagalbininku, kitaip gali tekti susidurti su išbandymais. Serpentinas glaudžiai susijęs su išmintimi ir Visatos paslaptamis. Jis tinka ieškantiems savęs ir ieškantiems atradimų pasaulyje, tiems, kam įdomūs slapti ezoteriniai mokslai, taip pat sportininkams, teisinininkams, verslininkams. Padeda siekti tikslų. Apsaugo žmogų nuo aplinkinių poveikio.

Žalių atspalvių serpentino akmuo, tapytas rankomis, dekoruotas Svarovskio kristalais. Akmenukas turi dvi skylutes – galima pakabinti. Yra galimybė užsakyti dviejų dalių talismaną.
Dydis: 4 cm.
Simboliai: serpentinas, mandala.

Šiuo metu neturime

Dovanų kuponas. Asmeninis orakulas TRIO. Asmeninio horoskopo alternatyva. Ezoterinė dovana

Dovanų kuponas
„Asmeninis orakulas TRIO“

Prėkės kodas: 8CO.

30 dienų asmeninis orakulas trijose gyvenimo sferose: asmenybės, santykių, materialinio turto. Tai ezoterinė dovana, primenanti alternatyvų asmeninį horoskopą. Dovanos gavėjas kasdien gaus į el. pašto dėžutę asmeniškai jam skirtas ezoterikės įžvalgas. Tai 90 mažų Visatos žinučių asmeniniam tobulėjimui ir gyvenimo kokybės gerinimui.
Paslaugos teikėjas: „8 CREATOR".
Kupono galiojimas: 12 mėn.
Daugiau informacijos >>


Kaina: 249,00 €

Simbolių žodynas

Susipažinti išsamiau su daiktų simboline reikšme, jų spalvų, formų ir vaizduojamų simbolių ypatybėmis galite, paspaudę ant žemiau esančios nuorodos.