Tekstų ir pavadinimų kūrimas

„Žodis yra veiksmo paveikslas.” – Solonas.

Tekstų kūrimas

Žodžiai turi galią naikinti ir išgydyti, kaip sakė Sidharta Gautama. Jeigu ieškote tinkamų žodžių, kurie padėtų išreikšti Jūsų idėjas, mintis ar jausmus, padarytų gerą įspūdį klientams ir partneriams ar nudžiugintų Jūsų artimuosius, galime pasiūlyti tekstų kūrimo paslaugą. Pristatymai, produktų ir paslaugų aprašymai, prezentacijos, programos, sveikinimai, palinkėjimai, tekstai kvietimams, padėkos, pasipiršimo žodžiai, santuokos įžadai ir kt. Tekstai gali būti skirtingų stilių: klasikiniai, solidūs, reprezentaciniai, sentimentalūs ir pan.

Tekstus Jums kuria meninkė ir ezoterikė, Irena Jadelo-Katarskė, gavusi apdovanojimą tarptautiniame literatūros konkurse.

Norėdami užsakyti teksto kūrimo paslaugą, parašykite mums, kokiai progai bus skirtas tekstas; kokio stiliaus jis turėtų būti; ar norite, kad būtų panaudotos citatos. Nurodykite informaciją, kuri turi būti tekste (pavadinimus, vardus, datas, vietas, adresus). Jei yra kažkokie sentimentalūs dalykai, pomėgiai, svajonės, reikšminga simbolika ar ypatingi gyvenimo momentai, kuriais galima būti papuošti tekstą, pasidalinkite jais.

Autorinio teksto kūrimo paslaugos kaina priklauso nuo teksto ilgio, turinio sudėtingumo ir jo paskirties.


Prekės ženklo, verslo, įmonės pavadinimo kūrimas

„Duoti kam nors pavadinimą reiškia suteikti tam daiktui tam tikrą galią, įkvėpti į jį apibrėžtą juslinę prasmę.“ – J. Harris.

Prekės ženklo, verslo ar įmonės pavadinimas tai ne tik vardas, kuris bus dažnai kartojamas kaip mantra. Tai trumpiausia ir lakoniškiausia informacija apie verslą. Tai žodis, kuris turi nešti žinią ne tik klientui, bet ir informacinėms technologijoms. Tai yra vardas, filosofija, marketingas ir SEO viename.

Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, galime Jums padėti sukurti prekės ženklo, verslo ar įmonės pavadinimą. Kartu su pavadinimu parengsime ir jo filosofijos aprašymą, kurį galėsite pritaikyti brandingo ir marketingo tikslams.

KAINOS:
• Lietuviško pavadinimo sukūrimo kaina – 800 €.
• Pavadinimo užsienio kalba sukūrimo kaina – 1000 €.APIE PAVADINIMO REGISTRAVIMĄ
Dalis verslininkų savo pavadinimus registruoja, dalis – ne. Šį sprendimą priima pats verslininkas. Skirtingų tipų pavadinimų registravimu užsiima skirtingos institucijos. Pavyzdžiui, Lietuvos įmonių pavadinimus registruoja Registrų centras. Prekės ženklus, priklausomai nuo jų panaudojimo teritorijos (vienoje valstybėje, ES šalyse, visame pasaulyje) registruoja atsakingi Patentų biurai. Kiekviena institucija turi savo reikalavimus ir apribojimus registruojamiems pavadinimams. Pateikus atsakingai įstaigai prašymą įregistruoti pavadinimą, jis yra tikrinamas pagal užklausos teritoriją, ar toks pavadinimas jau nėra įregistruotas ir ar nėra šiuo metu pateiktas laukiantis prašymas tokiam ar panašiam pavadinimui registruoti. Taip pat yra sprendžiama, ar pavadinimas atitinka reikalavimus.

Naudingos nuorodos:
Informacija apie juridinio asmens pavadinimo registravimą
Informacija apie prekės ženklo registravimą

Ar mes registruojame pavadinimus?
Pavadinimų registracijos paslaugų neteikiame. Tuo užsiima atsakingos institucijos bei tarpininkų įmonės.

Jei planuojate registruoti pavadinimą:
1. Prieš pateikdami mums užsakymą, priimkite sprendimą, kokio tipo pavadinimo norite (vardai, trumpiniai, inicialai, kelių žodžių kombinacijos, skaičiai, pavadinimai su vietovardžiu ir kt.), kokia kalba turėtų būti pavadinimas, kokioje teritorijoje bus naudojamas ir kur bus registruojamas. Rekomenduojame susipažinti su teisiniais reikalavimais ir apribojimais taikomais pavadinimams ten, kur planuojate jį registruoti. Pavyzdžiui, jei planuojate kurti verslą Ispanijoje ir norite, kad pavadinime būtų lietuviškas vardas ir angliškas žodis, sužinokite tos šalies atsakingoje institucijoje, ar tokio tipo pavadinimą Jums leis įregistruoti.
2. Pateikdami mums užsakymą, surašykite tiek savo pageidavimus, tiek institucijų reglamentuotus reikalavimus registruojamiems pavadinimams (informacija turi būti pateikta lietuviškai).
3. Sukurus pavadinimą, siekiant išvengti nesklandumų, rekomenduojame prašymą pavadinimui įregistruoti pateikti atsakingai institucijai kuo greičiau (ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo pavadinimo sukūrimo). Gavus atsakymą iš pavadinimą registruojančios institucijos, jei reikalingas pavadinimo koregavimas, prašome kreiptis į mus per 3 darbo dienas nuo atsakymo gavimo. Kartu pridėkite registruojančios institucijos atsakymą (lietuvių kalba).