Tekstų kūrimas

Sveikinimų ir kvietimų tekstai. Tekstai verslui. Prezentacijos

Jeigu ieškote originalių žodžių, kurie padėtų išreikšti Jūsų idėjas, mintis ar jausmus, padarytų gerą įspūdį klientams ir partneriams ar nudžiugintų Jūsų artimuosius, galime pasiūlyti tekstų kūrimo paslaugą (sveikinimai, palinkėjimai, tekstai kvietimams, padėkos, programos pristatymai, produktų ir paslaugų prezentacijos, pasipiršimo žodžiai, santuokos įžadai ir kt.). Tekstai gali būti skirtingų stilių: klasikiniai, solidūs, reprezentaciniai, sentimentalūs ir pan.

Tekstus Jums kuria meninkė ir ezoterikė, Irena Jadelo-Katarskė, gavusi apdovanojimą tarptautiniame literatūros konkurse.

Norėdami užsakyti teksto kūrimo paslaugą, parašykite mums, kokiai progai bus skirtas tekstas; kokio stiliaus jis turėtų būti; ar norite, kad būtų panaudotos citatos. Nurodykite informaciją, kuri turi būti tekste (vardus, datas, vietas, adresus). Jei yra kažkokie sentimentalūs dalykai, pomėgiai, svajonės, reikšminga simbolika ar ypatingi gyvenimo momentai, kuriais galima būti papuošti tekstą, pasidalinkite jais.


PRELIMINARIOS TEKSTŲ KŪRIMO KAINOS:

Sveikinimų, kvietimų tekstai – nuo 30 €
Tekstai verslui, prezentacijos ir pan. – nuo 60 €
Kiti tekstai - pagal susitarimą.